Niezależnie od tego, czy Twoje dziecko uczęszcza na pół- czy całodzienny program przedszkolny, najprawdopodobniej będzie musiało coś przekąsić.

Przekąski w przedszkolu służą kilku celom: Budują społeczność w klasie, ponieważ dzieci zbierają się razem, aby jeść. Pomagają rozwijać umiejętności, takie jak nalewanie napojów, podawanie jedzenia i przestrzeganie dobrych manier przy stole. I utrzymują dzieci odżywione między posiłkami, zwłaszcza w przedszkolach całodziennych.

Ale słyszę od wielu rodziców, którzy są niezadowoleni z przekąsek podawanych w przedszkolu ich dziecka

. Mówią oni o ciągłym strumieniu krakersów grahamowych, budyniu waniliowym, krakersach Goldfish i soku. Dużo i dużo soku.

Moje własne doświadczenia z przedszkolnymi przekąskami były mieszane. Były zdrowe, pełnowartościowe przekąski, takie jak banany. Były też pakowane przekąski przysyłane przez rodziców. Dobra wiadomość jest taka, że dyrektor przedszkola był otwarty i zainteresowany pomysłami na poprawę.

Mój e-book, Podręcznik Snacktivist's Handbook, jest ostatecznym zestawem narzędzi dla każdego rodzica, który chce zmienić typową kulturę śmieciowego jedzenia w sporcie młodzieżowym, w szkole i na obozie, a nawet poprawić przekąski w domu. Jest on dostępny do pobrania w wersji cyfrowej za pośrednictwem mojej strony internetowej i zawiera ponad 75 stron pomysłów, materiałów do wydrukowania, e-maili do wysłania do trenerów, nauczycieli i dyrektorów obozów, a nawet tygodniowe przepisy na przekąski. Dowiedz się więcej i kup e-booka.

Upewniłam się, że Podręcznik Snacktivista zawiera wskazówki dotyczące poprawy jakości przekąsek w przedszkolu, ponieważ wiem, że wielu z Was jest tym zaniepokojonych. Abyś mógł zacząć od kilku pomysłów, możesz tutaj za darmo pobrać jedną z materiałów do druku z e-booka, 20 zdrowych przekąsek dla przedszkolaków.

Pobierz plik do druku Darmowy plik do druku: 20 zdrowych przekąsek dla przedszkolaków

Kliknij, aby Tweetnąć

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Warto przeczytać